ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9144304
nr 914 4304
60 x 67
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:07:38
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr